Російських і білоруських легкоатлетів не допустять до Олімпіади-2024 навіть у нейтральному статусі - IAAF

Російських і білоруських легкоатлетів не допустять до Олімпіади 2024 року навіть у нейтральному статусі. Про це заявив глава Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Себастьян Коу, - повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время".

Себастьян Коу зазначив, що у міжнародних федерацій є пріоритетне право виносити рішення з приводу допуску спортсменів.

"Ви цілком можете побачити в Парижі "нейтральних" спортсменів із Росії та Білорусі, але тільки не в легкій атлетиці <...> Позиція, яку посів і послідовно займає наш вид спорту, незмінна", - сказав Коу.

Раніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК) допустив російських і білоруських спортсменів до участі в Олімпіаді 2024 року в Парижі в нейтральному статусі.

В українському уряді рішення МОК назвали безвідповідальним і рішуче засудили.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті