В українському уряді рішення МОК назвали безвідповідальним і рішуче засудили

В українському уряді рішення МОК допустити до індивідуальних змагань спортсменів з росії та Білорусі в Олімпійських іграх-2024 у Парижі в нейтральному статусі назвали безвідповідальним і рішуче засудили. Про це заявив очільник Мінмолодьспорту Матвій Бідний, - повідомляє Телеграм-канал Уряд online.

"Ми рішуче засуджуємо безвідповідальне рішення членів Виконкому МОК дозволити російським та білоруським спортсменам ховатись за фейковою нейтральністю", – сказав міністр.

За його словами, російські спортсмени мають такі ж паспорти, що й окупанти, які вбивають українців. А це означає, що вони несуть частину відповідальності за смерті українців.

"Нейтральність у часи, коли у Європі триває найкривавіша війна з часів Другої світової і одна нація намагається знищити іншу – означає безвідповідальність та мовчазне потурання вбивцям", - підкреслив Бідний. 

Очільник Мінмолодьспорту зазначив, що рішення про участь України в Олімпійських та Паралімпійських іграх 2024 року буде ухвалено пізніше.

Як повідомлялося, Міжнародний олімпійський комітет допустить до індивідуальних змагань спортсменів з росії та Білорусі в Олімпійських іграх-2024 у Парижі в нейтральному статусі за особистими умовами.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті