Російські загарбники минулої доби завдали 92 удари по території Запорізької області

Російські загарбники минулої доби завдали 92 удари по території Запорізької області, докази воєнних злочинів зібрала поліція. Про це повідомляє  департамент комунікацій Нацполіції у Фейсбук.

"4 серпня окупаційні війська обстріляли населені пункти регіону з авіації, артилерії, РСЗВ, застосували БПЛА. Під ворожим вогнем опинилися населені пункти Запорізького, Пологівського і Василівського районів. Загалом зареєстровано 26 повідомлень про руйнування об’єктів інфраструктури, постраждав переважно житловий фонд", - йдеться у повідомленні.

Інформації про постраждалих не надходило.Правоохоронці задокументували наслідки влучань. За всіма фактами слідчі поліції та УСБУ відкрили кримінальні провадження. Правова кваліфікація – ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті