Російські загарбники минулої доби завдали 92 удари по території Запорізької області

Російські загарбники минулої доби завдали 92 удари по території Запорізької області, докази воєнних злочинів зібрала поліція. Про це повідомляє  департамент комунікацій Нацполіції у Фейсбук.

"4 серпня окупаційні війська обстріляли населені пункти регіону з авіації, артилерії, РСЗВ, застосували БПЛА. Під ворожим вогнем опинилися населені пункти Запорізького, Пологівського і Василівського районів. Загалом зареєстровано 26 повідомлень про руйнування об’єктів інфраструктури, постраждав переважно житловий фонд", - йдеться у повідомленні.

Інформації про постраждалих не надходило.Правоохоронці задокументували наслідки влучань. За всіма фактами слідчі поліції та УСБУ відкрили кримінальні провадження. Правова кваліфікація – ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті