Російські "воєнкори" стверджують, що ЗСУ ранковим ударом пошкодили портову інфраструктуру Севастополя

Портова інфраструктура Севастополя зазнала пошкоджень після ударів Збройних сил України вранці 23 вересня. Про це йдеться у повідомленнях низки російських Телеграм-каналів.

Один із російських "воєнкорів" стверджує, що було випущено шість протикорабельних ракет "Нептун" з Одеської області, дві з яких влучили по причалам №17 і 19 в Сухарній бухті та бухті Голландія.

Метою удару, як вважають пропагандисти, були кораблі, які стояли там і підлягали списанню. Про ступінь ураження їм наразі невідомо.

Як повідомлялося, по окупованому Севастополю вранці 23 вересня завдано ракетного удару. Окупаційний "губернатор" запевняв, що спрацювала російська ППО й уламки ракети впали біля причалу в районі Сухарної балки.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті