По Севастополю завдано нового удару. "Губернатор" запевняє, що на причал упали "ракетні уламки"

По окупованому Севастополю вранці 23 вересня завдано нового удару. Про це в Телеграм повідомив так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.

"За попередньою інформацією, у Севастополі відпрацювала ППО. Ракетні уламки впали в районі причалу в Сухарній балці. Усі спецслужби виїхали на місце. Прошу зберігати спокій", - написав він.

За повідомленням Телеграм-каналу "Крымский ветер", у районі Сухарної балки "у штольні - флотський арсенал".

"І хороший такий дим від "уламків" пішов", - пише Телеграм-канал.

Підписники "Крымского ветра" повідомляють, що приліт був у районі Інкермана. "А там розташована нафтобаза Чорноморського флоту", - зазначається в повідомленні.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті