Російські війська вдарили по приватному сектору Костянтинівки з РСЗВ "Ураган"

Російські військові з реактивних систем залпового вогню обстріляли приватний сектор Костянтинівки, пошкодивши там 15 будинків. Про це 27 вересня повідомила міська військова адміністрація у Фейсбуці.

Внаслідок ворожих ударів із РСЗВ "Ураган" також пошкоджена лінія електромережі. Обійшлося без загиблих та постраждалих серед мирних жителів.

Загалом минулої доби під російськими обстрілами були близько 10 населених пунктів Донеччини. Зокрема, за даними обласної адміністрації, росіяни 24 рази обстріляли Вугледар. У Курахівській громаді атаковані Зоря і Курахівка, там пошкоджені сільгосппідприємство і приватний будинок.

У Торецькій громаді від "прильотів" снарядів постраждали будинки у Петрівці та Щербинівці. У Часовоярській громаді пошкоджено сім приватних будинків, багатоповерхівку і промислову будівлю.

Ще чотири домоволодіння пошкоджено в Званівці, один – зруйновано. У Сіверську в зоні ураження знаходилися шість вулиць. Через обстріли одна людина дістала поранення в Орлівці Очеретинської громади.

Як повідомлялося, центр Часового Яру потрапив під жорсткий обстріл російської артилерії.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті