Російські війська обстріляли сім громад Донеччини, найбільше постраждали Часів Яр і Торецьк

Російські війська протягом доби обстріляли сім громад Донецької області, де під удари потрапили житлові будинки та інша цивільна інфраструктура. Про це повідомила 2 грудня у Телеграмі обласна військова адміністрація.

Так, у Часовоярській громаді внаслідок атак пошкоджено шість приватних будинків, три багатоповерхівки та промислову будівлю. Ще шість будинків постраждали у Торецку та вісім – у Північному. 

У Соледарській громаді обстріляні Роздолівка і Міньківка. Пошкоджено по будинку в Серебрянці Сіверської громади та Богоявленці Вугледарської громади, ворожих ударів зазнали Торське і Зарічне Лиманської громади.

Крім того, за даними Костянтинівської МВА, окупанти випустили снаряди зі ствольної артилерії в районі Предтечинського старостинського округу.  

Загалом за добу росіяни вбили одного жителя Донецької області, поранили ще двох.

Всього за добу росіяни під час обстрілів вбили одного жителя Донеччини у Часовому Ярі, поранили ще двох.

Як повідомлялося, воїни 46-ї бригади ЗСУ анонсували "хороші новини" стосовно ситуації біля Мар'їнки на Донеччині.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті