Російські війська обстріляли Херсонщну: загинув місцевий житель

У середу ввечері російські окупаційні війська здійснили обстріл селища у Білозерському районі Херсонської області, внаслідок чого загинув місцевий житель. Про це повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури.

"За даними слідства, 31 травня 2023 року близько 18:00 військові рф обстріляли селище у Білозерському районі Херсонської області. Внаслідок обстрілу, травми не сумісні з життям отримав місцевий житель", - йдеться у повідомленні.

За процесуального керівництва Олешківської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті