Російські терористи вдарили ракетою по терміналу Нової пошти на Харківщині, відомо про 13 постраждалих, є загиблі

Російська раета влучила в термінал Нової пошти в Харківські області ввечері 21 жовтня. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму Телеграм-каналі. 

"Харківщина. Російська ракета вдарила по терміналу "Нової пошти". Звичайний цивільний обʼєкт. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким! Станом на цей час відомо про 13 постраждалих. На місці працюють усі служби, триває рятувальна операція". - зазначив Зеленський.

Він зазначив, що потрібно збільшувати тиск на державу-терориста й щодня відповідати на російський терор нашими результатами на передовій, зміцнювати єднання світу в протистоянні терору ще більше. 

Раніше повідомлялось, що в Харкові лунають сильні вибухи, місто атакують ворожі ракети.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті