Російські терористи вдарили ракетою по терміналу Нової пошти на Харківщині, відомо про 13 постраждалих, є загиблі

Російська раета влучила в термінал Нової пошти в Харківські області ввечері 21 жовтня. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму Телеграм-каналі. 

"Харківщина. Російська ракета вдарила по терміналу "Нової пошти". Звичайний цивільний обʼєкт. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким! Станом на цей час відомо про 13 постраждалих. На місці працюють усі служби, триває рятувальна операція". - зазначив Зеленський.

Він зазначив, що потрібно збільшувати тиск на державу-терориста й щодня відповідати на російський терор нашими результатами на передовій, зміцнювати єднання світу в протистоянні терору ще більше. 

Раніше повідомлялось, що в Харкові лунають сильні вибухи, місто атакують ворожі ракети.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті