Російські спортсмени "донатять" на війну: Невже олімпійська спільнота готова вітати пособників терору? – Верняєв

Російські гімнасти відкрито виступають спонсорами війни в Україні. Відеоролик, на якому окупанти дякують за це чотирьом відомим російським гімнастам, розмістив український гімнаст із Донецька, олімпійський чемпіон 2016 року Олег Верняєв у своєму Instagram 1 лютого.

"Збірна росії зі спортивної гімнастики підтримує армію країни, яка знищує моє рідне місто, мій рідний Донбас, мою Україну! На відео військові країни-агресора дякують російським спортсменам Микиті Нагорному, Давиду Белявському, Денису Аблязіну та Артуру Далалояну за придбаний квадрокоптер та допомогу армії, – написав Верняєв. – Гімнасти з РФ виступають за "руський мір", за геноцид українського народу, за терор на території нашої держави. І невже цих людей Міжнародний олімпійський комітет хочете допустити до Олімпійських ігор 2024 року в Парижі? Невже олімпійська спільнота готова вітати пособників терору? РФ створює загрозу для всього світу, і міжнародна спільнота після трагічних подій в Маріуполі, Бучі, Дніпрі та інших містах нашої країни має це розуміти!"

Раніше повідомлялось, що в МОК образилися на критику щодо допуску росіян до Олімпіади.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті