Російські олігархи планують звернутися до путіна з приводу нахабства Медведчука

Представники російської бізнес-еліти планують поскаржитися путіну на Віктора Медведчука. Про це пише "Кремлівська табакерка" 27 січня.

"Великі бізнесмени планують звернення до Путіна через його українського кума Медведчука. Діяльність Віктора Медведчука в Росії викликає дедалі більше невдоволення у представників великого бізнесу", сказано в повідомленні.

Зазначається, що олігархи шоковані нахабством, з яким Медведчук намагається побудувати собі в Росії велику бізнес-імперію.

"Кум президента Росії після обміну почав активну діяльність уже в РФ. Зокрема, він поклав око на родовище нафти, яким раніше володів мільярдер Олексій Хотін", - сказано також у повідомленні. 

Зазначається, що в інтереси Медведчука увійшли кілька інших родовищ. Він, до речі, активно зайнявся і переробкою нафти. Крім НПЗ у Ростовській області він частково планував використовувати потужності нафтопереробного заводу в Туапсе. 

"Ходять чутки, що перед новим роком Медведчук особисто приїжджав на підприємство. Через місяць туди прилетіли ворожі дрони. Найімовірніше, це, звичайно, збіг", - пише також "Кремлівська табакерка".

Підкреслюється, що загалом Медведчук планує розширити свої інтереси не тільки на енергетичний сектор. Кажуть, у нього в планах щільно зайти в оборонку. У зв'язку з цим приблизно десяток великих бізнесменів готують звернення до Володимира Володимировича з проханням утримати під контролем Медведчука. У колі російських мільярдерів, до речі, далеко не всі вважають Медведчука "своїм".

Раніше повідомлялося, що Хорватія передасть Україні дорогу яхту Медведчука. Її виставлять на аукціон.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті