Російські окупанти поставили денний рекорд зі скидання керованих авіабомб на Донеччину - Філашкін

Ворог скинув рекордру кількість керованих авіабомб - десять - на Донеччину за день 28 травня. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 29 травня.

"Вчора росіяни скинули 10 керованих авіабомб на населені пункти Донеччини - це найбільший показник за один день", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед цих 10 авіабомб була одна півторатонна, якою ворог вдарив по Олексієво-Дружківці. За весь час повномасштабної війни це другий випадок використання такої бомби проти цивільних на Донеччині.

Раніше повідомлялось, що вночі росіяни скинули на Селидовоо дві керовані авіабомби: загинули дві людини, серед яких 13-річний хлопець.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті