Російські окупанти поставили денний рекорд зі скидання керованих авіабомб на Донеччину - Філашкін

Ворог скинув рекордру кількість керованих авіабомб - десять - на Донеччину за день 28 травня. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 29 травня.

"Вчора росіяни скинули 10 керованих авіабомб на населені пункти Донеччини - це найбільший показник за один день", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що серед цих 10 авіабомб була одна півторатонна, якою ворог вдарив по Олексієво-Дружківці. За весь час повномасштабної війни це другий випадок використання такої бомби проти цивільних на Донеччині.

Раніше повідомлялось, що вночі росіяни скинули на Селидовоо дві керовані авіабомби: загинули дві людини, серед яких 13-річний хлопець.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті