Російські авіакомпанії попереджені: Єгипет готовий заарештувати 27 літаків

Росавіація попросила авіакомпанії "Аерофлот" і "Россия" не здійснювати польотів до Єгипту на 27 літаках через загрозу арешту. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times з посиланням на росЗМІ. 

Зокрема, "Аерофлоту" не рекомендовано літати до арабської республіки на десяти Airbus A320, чотирьох A321, одному A350 і дев'яти Boeing 777-300ER, а "России" - на трьох Boeing 737-800.

За словами джерел ЗМІ, Росавіація розіслала попередження після отримання закритими каналами інформації про ризики арешту цих літаків у єгипетських аеропортах. 

Згідно з даними на сайті "Аерофлоту", авіакомпанія виконує рейси до Єгипту на Airbus A320 neo.

Зазначені судна належать російській Державній транспортній лізинговій компанії (ГТЛК). У Високому суді Ірландії у неї з минулого року намагаються вилучити 37 літаків. Крім зазначених 27 ще десять літаків експлуатують авіакомпанії S7, "Аврора" і "Ямал", які не літають до Єгипту.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті