Російська загроза для країн Балтії зростає - естонська розвідка

Ризик російської військової агресії по відношенню до країн Балтії суттєво зріс. Про це заявили у Службі зовнішньої розвідки Естонії, повідомляє видання "Голос Америки".

"Росія вважає країни Балтії найбільш уразливою частиною НАТО, і у разі конфлікту між НАТО та росією остання сконцентрує свої військові зусилля на країнах Балтії", – наголошується в документі.

Розвідники виключають напад росії на Естонію вже 2023-го року через війну в Україні, але в середньостроковій перспективі вважають таку загрозу цілком ймовірною.

Як повідомлялося раніше, Естонія передала для української "Армії дронів" 9 безпілотників

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті