Російська загроза для країн Балтії зростає - естонська розвідка

Ризик російської військової агресії по відношенню до країн Балтії суттєво зріс. Про це заявили у Службі зовнішньої розвідки Естонії, повідомляє видання "Голос Америки".

"Росія вважає країни Балтії найбільш уразливою частиною НАТО, і у разі конфлікту між НАТО та росією остання сконцентрує свої військові зусилля на країнах Балтії", – наголошується в документі.

Розвідники виключають напад росії на Естонію вже 2023-го року через війну в Україні, але в середньостроковій перспективі вважають таку загрозу цілком ймовірною.

Як повідомлялося раніше, Естонія передала для української "Армії дронів" 9 безпілотників

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті