Російська загроза для країн Балтії зростає - естонська розвідка

Ризик російської військової агресії по відношенню до країн Балтії суттєво зріс. Про це заявили у Службі зовнішньої розвідки Естонії, повідомляє видання "Голос Америки".

"Росія вважає країни Балтії найбільш уразливою частиною НАТО, і у разі конфлікту між НАТО та росією остання сконцентрує свої військові зусилля на країнах Балтії", – наголошується в документі.

Розвідники виключають напад росії на Естонію вже 2023-го року через війну в Україні, але в середньостроковій перспективі вважають таку загрозу цілком ймовірною.

Як повідомлялося раніше, Естонія передала для української "Армії дронів" 9 безпілотників

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті