Російська влада визнала, що у лютому 2024 року ЗСУ збили літак А-50 над Краснодарським краєм

Росія визнала, що в лютому 2024 року Збройні сили України збили над Краснодарським краєм літак А-50. Це випливає з повідомлення про заочне обрання запобіжного заходу командиру 138-ї зенітної ракетної бригади ЗСУ полковнику Миколі Дзяману, про що повідомив "слідчий комітет"  РФ 17 червня в Телеграм.

"23 лютого 2024 року повітряний простір Росії патрулював літак Повітряно-космічних сил Російської Федерації. За даними слідства, полковник Дзяман, усвідомлюючи, що зазначене повітряне судно не призначене для ведення бойових дій, не має озброєння, а політ відбувається виключно в повітряному просторі Російської Федерації, віддав підлеглим військовослужбовцям незаконний наказ на його знищення. Зазначені дії призвели до загибелі 10 членів екіпажу та знищення літака", - пише відомство окупантів.

Росіяни оголосили Дзямана у "федеральний розшук".

Очевидно, що російський "слідчий комітет" бреше: літак А-50 виконував розвідувальний політ з метою сприяння бойовим діям російських окупантів в Україні.

Як повідомлялося, британська розвідка оцінила, як втрата літака А-50 вплине на боєздатність авіації РФ.

Також повідомлялося, що збитих льотчиків російського А-50 знайшли в снігу під Бердянськом.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті