Збитих льотчиків російського А-50 знайшли у снігу під Бердянськом - Цаплієнко

Мертвих льотчиків збитого ЗСУ російського літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50 знайшли під окупованим Бердянськом. Про це у Телеграм повідомив журналіст Андрій Цвалієнко з посиланням на російські пабліки. 

"Як стверджують російські пабліки, збитих льотчиків А-50 знайшли під Бердянськом, їхні замерзлі залишки лежать у снігу. 

За даними незалежних джерел, на борту літака знаходився Пчела Олег Володимирович, замкомандувача дальньої авіації військових повітряних сил рф", - написав Цаплієнко. 

Як повідомлялося, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний подякував Повітряним Силам за "чудово сплановану та проведену операцію в Приазов’ї".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті