Російська податкова почала реєструвати фірми у містах, які не контролює – в українському Запоріжжі та українському Херсоні

У реєстрі юридичних осіб Федеральної податкової служби РФ з'явилися компанії, які як юридичну адресу вказали Запоріжжя, тобто місто, яке Росія на папері анексувала, але насправді не окупувала. Про це повідомляє російський журналіст Андрій Захаров.

Він зазначає, що швидше за все туди потрапили фірми із Запоріжжя, які фактично працюють на окупованій частині Запорізької області, але зареєстровані у підконтрольній законній владі обласному центрі України.

Крім Запоріжжя, до реєстру ФНП додані юридичні особи з Херсона. Причому як комерційні фірми, так й державні органи країни-агресора. Так, у листопаді 2022 року в Херсоні, який вже звільнений від російських окупантів, зареєстрували фейкове "управління Федеральної служби виконання покарань по Херсонській області".

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті