Російська податкова почала реєструвати фірми у містах, які не контролює – в українському Запоріжжі та українському Херсоні

У реєстрі юридичних осіб Федеральної податкової служби РФ з'явилися компанії, які як юридичну адресу вказали Запоріжжя, тобто місто, яке Росія на папері анексувала, але насправді не окупувала. Про це повідомляє російський журналіст Андрій Захаров.

Він зазначає, що швидше за все туди потрапили фірми із Запоріжжя, які фактично працюють на окупованій частині Запорізької області, але зареєстровані у підконтрольній законній владі обласному центрі України.

Крім Запоріжжя, до реєстру ФНП додані юридичні особи з Херсона. Причому як комерційні фірми, так й державні органи країни-агресора. Так, у листопаді 2022 року в Херсоні, який вже звільнений від російських окупантів, зареєстрували фейкове "управління Федеральної служби виконання покарань по Херсонській області".

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті