Російська армія захопила більшу частину зруйнованої вщент Мар'їнки – британська розвідка

Російські війська захопили більшу частину вщент зруйнованої від авіаударів та артилерійських обстрілів Мар'їнки Донецької області. Про це 5 грудня повідомила "Європейська правда" з посиланням на дані британської розвідки.

Як стверджується у зведенні, окупаційна армія РФ наразі контролює більшу частину забудованої території, натомість під контролем ЗСУ, як і раніше, ділянки території на західній околиці міста.

У розвідці нагадали, що Мар’їнка була прифронтовим містом з 2014 року, до російського вторгнення в Україну в ньому проживало 9 тисяч осіб. Наразі місто зруйноване вщент, про що свідчать кадри зйомки з дронів.

"Відновлення дій росії в Мар'їнці є частиною осіннього наступу росії, пріоритетом якого є розширення контролю росії над частинами Донецької області, що залишилися. Цілком імовірно, що це все ще одна з основних військових цілей Кремля", - зазначили у Міноборони Британії.

У відомстві наголосили, що захоплення Марїнка залишається однією з цілей Кремля у війні проти України.

Як повідомлялося, ЗСУ відбили 68 атак окупантів, найбільше боєзіткнень відбулося під Авдіївкою та Мар’їнкою.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті