Російська армія захопила більшу частину зруйнованої вщент Мар'їнки – британська розвідка

Російські війська захопили більшу частину вщент зруйнованої від авіаударів та артилерійських обстрілів Мар'їнки Донецької області. Про це 5 грудня повідомила "Європейська правда" з посиланням на дані британської розвідки.

Як стверджується у зведенні, окупаційна армія РФ наразі контролює більшу частину забудованої території, натомість під контролем ЗСУ, як і раніше, ділянки території на західній околиці міста.

У розвідці нагадали, що Мар’їнка була прифронтовим містом з 2014 року, до російського вторгнення в Україну в ньому проживало 9 тисяч осіб. Наразі місто зруйноване вщент, про що свідчать кадри зйомки з дронів.

"Відновлення дій росії в Мар'їнці є частиною осіннього наступу росії, пріоритетом якого є розширення контролю росії над частинами Донецької області, що залишилися. Цілком імовірно, що це все ще одна з основних військових цілей Кремля", - зазначили у Міноборони Британії.

У відомстві наголосили, що захоплення Марїнка залишається однією з цілей Кремля у війні проти України.

Як повідомлялося, ЗСУ відбили 68 атак окупантів, найбільше боєзіткнень відбулося під Авдіївкою та Мар’їнкою.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті