Рівень приєднання України до зовнішньополітичних заяв та рішень ЄС досяг 100% - Сибіга

Україна досягла значного прогресу в інтеграції з Європейським Союзом, зокрема, у сфері зовнішньої політики та безпеки за підсумками перших місяців поточного року, повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга 30 березня.

"Андрій Сибіга повідомив, що рівень приєднання України до зовнішньополітичних заяв та рішень ЄС у 2024 році становив 95%, а за підсумками перших місяців 2025 року цей показник досяг 100%. Це підтверджують результати скринінгу законодавства України за розділом переговорів "Зовнішня політика та політика безпеки та оборони", який завершився на початку березня", - йдеться в повідомленні МЗС України в Телеграм 30 березня.

В МЗС зазначають, що успішний результат скринінгу підтверджує, що Україна синхронізувала свою зовнішню політику з кращими практиками ЄС, що є результатом тривалої роботи у напрямку наближення до європейських стандартів.

"Міністр закордонних справ України зазначив, що після офіційного звіту Європейської Комісії за підсумками скринінгу Україна очікує на рішення про відкриття переговорного кластеру 6 - "Зовнішні відносини", що стане наступним етапом після відкриття кластеру 1 - "Основи", - сказано в повідомленні.

Раніше пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова заявила, що завдяки вступу України в Євросоюз він стане значно сильнішим.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті