Ріші Сунак обіцяє додаткову військову допомогу Україні

Прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак заявив, що його країна виділить додаткову військову допомогу Україні. Про це повідомляється на офіційному сайті британського уряду.

Відповідну обіцянку очільник британського уряду озвучив у телефонній розмові із Володимиром Зеленським ввечері у четвер.

"Прем'єр-міністр розповів про свої бесіди з колегами з Франції, США та Австралії, які відбулися останніми днями, і заявив, що Великобританія продовжує тісно співпрацювати із союзниками для забезпечення України необхідним оборонним обладнанням. Він додав, що Україні життєво важливо мати можливості для якнайшвидшої зміни розкладу сил на полі бою, та поінформував про надання подальшої військової допомоги Великобританії", - йдеться на офіційному сайту британського уряду.

Як повідомлялося раніше, Макрон та Сунак назвали посилення військової допомоги Україні "життєво важливим завданням". 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті