Rheinmetall відкриє завод з виробництва боєприпасів в Україні: в українського підприємства, яке не називають, буде 49% акцій

Керівництво німецької військово-промислової компанії Rheinmetall з метою відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні підписало меморандум про співпрацю з українським партнером під час Мюнхенської безпекової конференції 17 лютого. Про це повідомляє Reuters.

"Німецька оборонна компанія Rheinmetall (RHMG.DE) планує відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні в рамках спільного підприємства з українським партнером, повідомила вона в суботу", - пише Reuters.

Зазначається, що підписано меморандум щодо будівництва та спільного управління новим заводом. Українського парнтена при цьому в компанії не назвали.

Підкреслюється, що Rheinmetall, один з найбільших у світі виробників артилерійських і танкових снарядів, почав нарощувати виробництво після вторгнення росії в Україну в 2022 році, яка стикається з гострою нестачею боєприпасів і чиї війська в останні дні були змушені вийти з Авдіївки.

За словами представників Rheinmetall, завод в Україні вироблятиме шестизначну кількість набоїв калібру 155 мм на рік. Дата початку виробництва і місце розташування заводу поки не повідомляється.

Rheinmetall володітиме 51% акцій нової компанії, а решта 49% належатимуть українському партнеру.

Раніше повідомлялось, що концерн Rheinmetall побудує завод з виробництва боєприпасів для постачання Україні.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті