Rheinmetall відкриє завод з виробництва боєприпасів в Україні: в українського підприємства, яке не називають, буде 49% акцій

Керівництво німецької військово-промислової компанії Rheinmetall з метою відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні підписало меморандум про співпрацю з українським партнером під час Мюнхенської безпекової конференції 17 лютого. Про це повідомляє Reuters.

"Німецька оборонна компанія Rheinmetall (RHMG.DE) планує відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні в рамках спільного підприємства з українським партнером, повідомила вона в суботу", - пише Reuters.

Зазначається, що підписано меморандум щодо будівництва та спільного управління новим заводом. Українського парнтена при цьому в компанії не назвали.

Підкреслюється, що Rheinmetall, один з найбільших у світі виробників артилерійських і танкових снарядів, почав нарощувати виробництво після вторгнення росії в Україну в 2022 році, яка стикається з гострою нестачею боєприпасів і чиї війська в останні дні були змушені вийти з Авдіївки.

За словами представників Rheinmetall, завод в Україні вироблятиме шестизначну кількість набоїв калібру 155 мм на рік. Дата початку виробництва і місце розташування заводу поки не повідомляється.

Rheinmetall володітиме 51% акцій нової компанії, а решта 49% належатимуть українському партнеру.

Раніше повідомлялось, що концерн Rheinmetall побудує завод з виробництва боєприпасів для постачання Україні.

Статті

Луганськ
27.07.2024
11:24

«Не згадувати та не порівнювати». Луганський щоденник

За відрізок життя у 10 років наша вулиця вимерла. Йшли епічно: недбалість до власного здоров'я, смерть на «звільненій» території за нез'ясованих обставин, війна.
Світ
26.07.2024
14:06

Дія санкцій і іронія війни. Західні медіа про Україну

Російські оборонні заводи вже працюють на своїй максимальній потужності, безробіття критично скоротилося – тобто, у цієї економіки закінчуються резерви. Як результат, зарплати падають, рубль слабшає, вартість імпорту зростає, як зростає і інфляція.
Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Всі статті