Rheinmetall відкриє завод з виробництва боєприпасів в Україні: в українського підприємства, яке не називають, буде 49% акцій

Керівництво німецької військово-промислової компанії Rheinmetall з метою відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні підписало меморандум про співпрацю з українським партнером під час Мюнхенської безпекової конференції 17 лютого. Про це повідомляє Reuters.

"Німецька оборонна компанія Rheinmetall (RHMG.DE) планує відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні в рамках спільного підприємства з українським партнером, повідомила вона в суботу", - пише Reuters.

Зазначається, що підписано меморандум щодо будівництва та спільного управління новим заводом. Українського парнтена при цьому в компанії не назвали.

Підкреслюється, що Rheinmetall, один з найбільших у світі виробників артилерійських і танкових снарядів, почав нарощувати виробництво після вторгнення росії в Україну в 2022 році, яка стикається з гострою нестачею боєприпасів і чиї війська в останні дні були змушені вийти з Авдіївки.

За словами представників Rheinmetall, завод в Україні вироблятиме шестизначну кількість набоїв калібру 155 мм на рік. Дата початку виробництва і місце розташування заводу поки не повідомляється.

Rheinmetall володітиме 51% акцій нової компанії, а решта 49% належатимуть українському партнеру.

Раніше повідомлялось, що концерн Rheinmetall побудує завод з виробництва боєприпасів для постачання Україні.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті