Rheinmetall поставить Україні артилерійські боєприпаси на €142 млн

Німецький концерн Rheinmetall отримав контракт на десятки тисяч 155-мм снарядів для України на суму 142 мільйони євро. Про це повідомляє прес-служба концерну 4 грудня.

"Дюссельдорфському технічному підприємству доручено поставити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро. Замовлення охоплює десятки тисяч повних 155-мм артилерійських снарядів, включаючи снаряд, запал (для заряду вибухової речовини), порох і капсуль (для запалювання пороху)", - зазначається у повідомленні.

У прес-службі концерну додали, що замовником є ​​країна-партнер НАТО, яка "задекларувала намір підтримати Україну в її оборонній боротьбі ефективною довгостроковою військовою допомогою".

У Rheinmetall повідомили, що ці боєприпаси будуть поставлені у 2025 році.

Також концерн у 2024 році виробить та поставить в Україну близько 40 000 снарядів з попереднього замовлення.

Як повідомлялось раніше, Rheinmetall хоче почати випуск бронемашин в Україні вже 2024 року.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті