Німецький концерн Rheinmetall хоче почати випуск бронемашин в Україні вже 2024 року

Найбільший німецький виробник озброєнь Rheinmetall хоче почати випуск бронемашин в Україні вже наступного року. Про це заявив глава компанії Армін Пеппергер, - повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода" з посиланням на агентство "Рейтер".

В інтерв'ю журналу Wirtschafts Woche Пеппергер заявив, що очікує на початку року на угоду з Україною щодо виробництва бронетраспортерів Fuchs і бойових машин піхоти Lynx, і після цього планує розпочати виробництво Fuchs протягом 6-7 місяців, а машин Lynx - 12-13 місяців.

У повідомленні нагадується, що Україна в жовтні оголосила про створення спільного з Rheinmetall підприємства. Київ прагне розвивати власну військову промисловість, щоб, зокрема, зменшити залежність від Заходу у сфері озброєнь.

Як повідомлялося, ЗСУ отримають авіадесантні машини Caracal від німецької Rheinmetall.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті