Rheinmetall поставить Україні артилерійські боєприпаси на €142 млн

Німецький концерн Rheinmetall отримав контракт на десятки тисяч 155-мм снарядів для України на суму 142 мільйони євро. Про це повідомляє прес-служба концерну 4 грудня.

"Дюссельдорфському технічному підприємству доручено поставити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро. Замовлення охоплює десятки тисяч повних 155-мм артилерійських снарядів, включаючи снаряд, запал (для заряду вибухової речовини), порох і капсуль (для запалювання пороху)", - зазначається у повідомленні.

У прес-службі концерну додали, що замовником є ​​країна-партнер НАТО, яка "задекларувала намір підтримати Україну в її оборонній боротьбі ефективною довгостроковою військовою допомогою".

У Rheinmetall повідомили, що ці боєприпаси будуть поставлені у 2025 році.

Також концерн у 2024 році виробить та поставить в Україну близько 40 000 снарядів з попереднього замовлення.

Як повідомлялось раніше, Rheinmetall хоче почати випуск бронемашин в Україні вже 2024 року.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті