РФ звозить сміття з Ростова на окупований Донбас

На тимчасово окупованих територіях Донецької області рашисти будують полігони для сміття з Ростовської області РФ, яка страждає від екологічної кризи. Про це інформує Центр національного спротиву.

На Донеччині російські окупанти планують побудувати ще два полігони для сміття, яке прибуває з Ростовської області РФ.

"Ворог таким чином розв'язує проблему перевантаженості сміттєзвалищ в самій Росії", - йдеться в заяві.

За даними підпілля, в Ростовській області від ідеї побудувати нові полігони відмовились через екологічну кризу в регіоні.

Щодо мирних жителів Донецької області, то росіяни не дають можливості висловити свою думку про цей "проєкт", який може мати негативні наслідки для навколишнього середовища та здоров’я людей.

Як повідомлялося, уряд РФ планує дати фірмам Мішустіна 1,3 млрд рублів, щоб возити на окуповані території України сміття.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті