РФ звозить сміття з Ростова на окупований Донбас

На тимчасово окупованих територіях Донецької області рашисти будують полігони для сміття з Ростовської області РФ, яка страждає від екологічної кризи. Про це інформує Центр національного спротиву.

На Донеччині російські окупанти планують побудувати ще два полігони для сміття, яке прибуває з Ростовської області РФ.

"Ворог таким чином розв'язує проблему перевантаженості сміттєзвалищ в самій Росії", - йдеться в заяві.

За даними підпілля, в Ростовській області від ідеї побудувати нові полігони відмовились через екологічну кризу в регіоні.

Щодо мирних жителів Донецької області, то росіяни не дають можливості висловити свою думку про цей "проєкт", який може мати негативні наслідки для навколишнього середовища та здоров’я людей.

Як повідомлялося, уряд РФ планує дати фірмам Мішустіна 1,3 млрд рублів, щоб возити на окуповані території України сміття.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті