РФ за добу завдала чотирьох ракетних і 58 авіаційних ударів по Україні

Російські окупанти за минулу добу завдали чотирьох ракетних і 58 авіаційних ударів, здійснили 100 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях ЗСУ і населених пунктах. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 22 квітня. 

Як повідомляється, артилерійських і мінометних обстрілів ворога зазнали понад 100 населених пунктів Сумської області, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Нагадаємо, внаслідок артилерійського обстрілу Красногорівки на Донеччині 22 квітня загинула 1 людина.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті