РФ за час повномасштабної війни зруйнувала 190 медзакладів України та пошкодила 1449

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну російська армія зруйнувала вщент вже 190 закладів медичної інфраструктури та пошкодили ще 1449 обʼєктів. Про це інформує Міністерство охорони здоров'я України.

Зокрема,  йдеться про пологові, лікарні, амбулаторії, поліклініки тощо. Водночас найбільших втрат зазнали медзаклади Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Дніпровщини, Херсонщини, Запоріжжя та Київщини. 

Також у МОЗ зазначили, що від початку війни російська армія пошкодила 103 автівки екстреної медичної допомоги, ще 253 автомобілі – знищила. Крім того, 125 автівок "екстренки" окупанти захопили. 

Попри системні атаки та бомбардування, в Україні тривають роботи з відбудови медичної інфраструктури.

"Щоб кожен пацієнт міг отримати безперешкодний доступ до потрібної медичної допомоги", - підкреслили у Міністерстві охорони здоров'я. 

Станом на середину жовтня в Україні відновили 823 об’єкти медзакладів, які зруйнувала росія: 410 об’єктів відбудували повністю, ще 413 - частково. Найбільше відновлених медзакладів – на Миколаївщині, Дніпровщині, Київщині, Харківщині та Чернігівщині.

Як повідомлялося, окупанти обстріляли закриту дитячу лікарню в Херсоні. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті