РФ утримує у Чорному морі 5 кораблів, ракетоносії відсутні

Станом на ранок 3 грудня російські окупанти вивели у Чорне море на бойове чергування 5 кораблів, а в Азовське море - 1. Ракетоносіїв серед них немає. Про це у Фейсбук повідомляє ВМС ЗСУ.

"Станом на 08:00 03.12.2023 в Чорному морі перебувають 5 ворожих кораблів, в Азовському морі - 1 ворожий корабель, в Середземному морі - 2. Носії крилатих ракет "Калібр" відсутні", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що за добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили:

до Азовського моря – 4 судна, з них 1 рухалося з протоки Босфор;

до Чорного моря - 2 судна, з них 0 продовжило рух у напрямку протоки Босфор.

РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), зазначають військові.

Нагадаємо, станом на ранок суботи, 2 грудня, російські окупанти вивели у Чорне море на бойове чергування 4 кораблі. Натомість носії крилатих ракет "Калібр" відсутні.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті