РФ змогла сплатити транзит газу Україні - Bloomberg

РФ змогла сплатити послуги з транзиту газу Україні, попри введені санкції. Про це 15 серпня повідомляє Bloomberg.

При цьому американські журналісти зазначають, що до цього сплатити транзит нафти через трубопровід "Дружба" росіянам не вдалося через санкції. Про це агентству повідомили якісь "співрозмовники".

Так, повідомляється, що "Газпром" надіслав свій регулярний щомісячний платіж українському "Нафтогазу" – і цей платіж пройшов.

При цьому зазначається, що трейдери були насторожені, очікуючи на зрив важливого платежу. Це пов'язано з тим, що "Транснефть" на початку серпня заявила, що послуги транзиту нафти їм сплатити не вдалося.

Причиною цього стали європейські санкції, адже фінансові перекази з росії в Україну були заблоковані.

Зазначимо, кілька днів тому Казахстан вирішив продавати нафту через Азербайджан в обхід росії.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті