РФ змогла сплатити транзит газу Україні - Bloomberg

РФ змогла сплатити послуги з транзиту газу Україні, попри введені санкції. Про це 15 серпня повідомляє Bloomberg.

При цьому американські журналісти зазначають, що до цього сплатити транзит нафти через трубопровід "Дружба" росіянам не вдалося через санкції. Про це агентству повідомили якісь "співрозмовники".

Так, повідомляється, що "Газпром" надіслав свій регулярний щомісячний платіж українському "Нафтогазу" – і цей платіж пройшов.

При цьому зазначається, що трейдери були насторожені, очікуючи на зрив важливого платежу. Це пов'язано з тим, що "Транснефть" на початку серпня заявила, що послуги транзиту нафти їм сплатити не вдалося.

Причиною цього стали європейські санкції, адже фінансові перекази з росії в Україну були заблоковані.

Зазначимо, кілька днів тому Казахстан вирішив продавати нафту через Азербайджан в обхід росії.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті