РФ після тритижневої паузи вивела у Чорне море підводний ракетоносій

Армія РФ вивела у Чорне море підводний ракетоносій, спорядження якого до чотирьох ракет типу "Калібр". Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" Збройних сил України 20 грудня. 

Як зазначаюуть військові, це сталося вперше після тритижневої паузи.

"Всього на бойовому чергуванні 5 ворожих кораблів в Чорному морі та 1 – у Азовському", – йдеться в повідомленні.

У цьому зв’язку ОК "Південь" каже, що рівень ракетної небезпеки підвищено.

Зазвичай, як пояснювали раніше українські військові, у осінньо-зимовий період шторми й негода змушують ракетоносії РФ укриватися в пунктах базування. Крім того, у ЗСУ заявляли про обережність сил РФ, які остерігаються ударів з українського боку по російських морських цілях.

Нагадаємо, у британській розвідці розповіли, чи можливий великий прорив росії на фронті. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті