РФ оголосила Азербайджану демарш через невизнання російських "псевдовиборів" в Україні

Росія висловила Азербайджану дипломатичний демарш через заяву МЗС республіки про невизнання так званих "виборів", проведених РФ на окупованих територіях України. Про це 13 вересня повідомила представник МЗС РФ Марія Захарова.

"По дипломатичній лінії перед азербайджанською стороною проведено демарш. Ми висловили все з цього приводу", - цитують Захарову російські ЗМІ.

Вона заявила, що Азербайджан "повинен керуватися питаннями територіальної цілісності росії і ставитися по цій лінії до Москви з повагою".

Раніше МЗС Азербайджану розповсюдило заяву з приводу "виборів", проведених на низці територій України, в якій назвало їх такими, що "не мають юридичної сили".

"Виходячи з цього, Азербайджан заявляє, що будь-які вибори, що проводяться на території України відповідно до Конституції та законодавства цієї держави, можуть бути легітимними. Оскільки нещодавні "вибори", проведені на частині міжнародно визнаної території України, не відповідають цим критеріям, вони не мають жодної юридичної сили", - йдеться в заяві.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті