РФ мобілізує приблизно 20 тисяч осіб на місяць - представник ГУР МО Юсов

Російські окупанти мобілізують 20 тисяч осіб щомісячно. Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Юсов в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Цей процес триває. В рамках прихованої мобілізації щомісяця рашистам вдається близько 20 тисяч осіб мобілізовувати додатково. Також готуються нові мобілізаційні заходи. Всі цифри відомі. Інша справа, що просто мобілізувати - цього мало. Треба ще навчити і навіть тренувальної бази на території самої Російської Федерації бракує. Тому використовується Білорусь, в тому числі, як тренувальний майданчик", - розповів Андрій Юсов.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом зеки ПВК "Вагнер" вийдуть на волю: в РФ очікується погіршення криміногенної обстановки, а "музиканти" отримають кадрові проблеми. 

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті