Найближчим часом зеки ПВК "Вагнер" вийдуть на волю: в РФ очікується погіршення криміногенної обстановки, а "музиканти" отримають кадрові проблеми - Міноборони Великобританії

Відтік російських зеків, які воювали у ПВК "Вагнер", створить кадрові проблеми для окупантів. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великобританії 21 березня.

"Найближчими тижнями тисячі російських засуджених, які воювали за групу Вагнера, ймовірно, будуть помилувані та звільнені. Пік вербування ув’язнених у «Вагнер» припав на осінь 2022 року, коли ув’язненим пропонували пом’якшити покарання після шести місяців служби. Хоча приблизно половина завербованих в’язнів, ймовірно, були вбиті або поранені, дані з Росії свідчать про те, що група дотримується своєї обіцянки звільнити тих, хто вижив", - йдеться у повідомленні британської розвідки.

У відомстві зазначають, що після заборони вербувати нових бойовиків у тюрмах, цей відтік створить серйозні кадрові проблеми для ПВК "Вагнер". Разом із тим, повернення до соціуму агресивних арештантів може зчинити спалах злочинності у росії.

Як повідомлялося раніше, Пригожин запросив допомоги у Шойгу через наступ ЗСУ у Бахмуті

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті