РФ більше не пропонує короткострокових контрактів для ув'язнених - британська розвідка

З початку повномасштабного вторгнення росія вербувала ув'язнених на короткий термін, проте наразі їм пропонують стандартні довгострокові контракти. Про це з посиланням на дані розвідки повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

За даними російської служби BBC, окупанти припинили призов засуджених на короткострокові контракти з вересня 2023 року. Тепер в'язням пропонують довгострокові терміни на проходження військової служби щонайменше до закінчення терміну дії наказу про часткову мобілізацію, виданого у вересні 2022 року.

"Короткострокові контракти для засуджених викликали громадське обурення в Росії, особливо через повторні злочини тих, хто повертався, і короткі терміни в'язнів порівняно з нескінченно мобілізованими резервістами", - пишуть у розвідці.

Міністерство припускає, що короткострокове вербування було відповіддю на тогочасні проблеми росії з призовом на військову службу на початку повномасштабного вторгнення в Україну. Вже у 2023 році росія звернулася до стандартного набору за контрактом як до основного джерела нових військовослужбовців.

Нагадаємо, російські зеки більше не отримують помилування від путіна за участь у війні проти України. 

Як повідомлялося, колишні російські зеки поскаржилися путіну, що не отримують зарплат і виплат за поранення. 

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті