Резніков розповів партнерам із ЄС, що потрібне Україні для контрнаступу насамперед

У рамках підготовки до контрнаступальної операції Силам оборони України потрібна важка техніка і підготовлені солдати. Про це 31 березня повідомила пресслужба Міноборони з посиланням на Олексія Резнікова.

"Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Однак ми готуємося до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні насамперед важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені в проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдатів до колективних навчань підрозділів бригадного рівня", - сказав міністр оборони.

З такою заявою Резніков виступив під час зустрічі з делегацією Комітету ЄС з питань політики і безпеки на чолі з Дельфіною Пронк. Крім цього, міністр оборони розповів європейським союзникам про поточний стан справ на передовій.

Резніков подякував іноземним партнерам за солідарність ЄС з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення і надання допомоги в політичній, економічній, військовій та гуманітарній сферах.

"Головною загрозою для НАТО є Росія. І тільки Україна на практиці знає, як боротися з ворогом усього цивілізованого світу. Тому набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної архітектури безпеки", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олексій Резніков показав нові зразки техніки для десантних підрозділів.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті