Резніков розповів партнерам із ЄС, що потрібне Україні для контрнаступу насамперед

У рамках підготовки до контрнаступальної операції Силам оборони України потрібна важка техніка і підготовлені солдати. Про це 31 березня повідомила пресслужба Міноборони з посиланням на Олексія Резнікова.

"Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Однак ми готуємося до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні насамперед важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені в проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдатів до колективних навчань підрозділів бригадного рівня", - сказав міністр оборони.

З такою заявою Резніков виступив під час зустрічі з делегацією Комітету ЄС з питань політики і безпеки на чолі з Дельфіною Пронк. Крім цього, міністр оборони розповів європейським союзникам про поточний стан справ на передовій.

Резніков подякував іноземним партнерам за солідарність ЄС з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення і надання допомоги в політичній, економічній, військовій та гуманітарній сферах.

"Головною загрозою для НАТО є Росія. І тільки Україна на практиці знає, як боротися з ворогом усього цивілізованого світу. Тому набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної архітектури безпеки", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олексій Резніков показав нові зразки техніки для десантних підрозділів.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті