Резніков розповів партнерам із ЄС, що потрібне Україні для контрнаступу насамперед

У рамках підготовки до контрнаступальної операції Силам оборони України потрібна важка техніка і підготовлені солдати. Про це 31 березня повідомила пресслужба Міноборони з посиланням на Олексія Резнікова.

"Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Однак ми готуємося до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні насамперед важка техніка та підготовлені резерви. Ми зацікавлені в проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдатів до колективних навчань підрозділів бригадного рівня", - сказав міністр оборони.

З такою заявою Резніков виступив під час зустрічі з делегацією Комітету ЄС з питань політики і безпеки на чолі з Дельфіною Пронк. Крім цього, міністр оборони розповів європейським союзникам про поточний стан справ на передовій.

Резніков подякував іноземним партнерам за солідарність ЄС з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення і надання допомоги в політичній, економічній, військовій та гуманітарній сферах.

"Головною загрозою для НАТО є Росія. І тільки Україна на практиці знає, як боротися з ворогом усього цивілізованого світу. Тому набуття нашою державою членства в Північноатлантичному альянсі та Євросоюзі є одним із ключових елементів міцної системи міжнародної архітектури безпеки", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олексій Резніков показав нові зразки техніки для десантних підрозділів.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті