РДК і легіон "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою на Бєлгородщині

Російський добровольчий корпус і легіон "Свобода Росії" заявили про повний контроль над Новою Таволжанкою в Білгородській області РФ. Про це 5 червня в Telegram заявили представники РДК.

"Нова Таволжанка, як і раніше, не цікавить ні регіональну, ні федеральну владу. Єдину владу в покинутому СМТ представляють сили РДК", - заявили російські опозиціонери.

Причому один із представників цього підрозділу заявив, що це селище вони контролюють уже не перший день. До початку бойових дій у Новій Таволжанці проживали близько п'яти тисяч жителів.

"Доля Росії за межами МКАД не хвилює тих, хто живе в межах Садового Кільця, Барвихи, Нової Риги або Рубльовки, а в місцевої влади давно немає ніякого контролю над ситуацією. Тому діємо ми!" - додали в Російському добровольчому корпусі.

При цьому влада Білгородської області підтвердила, що вона не має доступу до цього населеного пункту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час боїв на Білгородщині знищили командира оперативного угруповання "Бєлгород".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті