Рашисти завдали нових ударів по Краматорську. Є поранені

Рашисти вдень 2 лютого завдали нового удару по Краматорську. Про це у Телеграм повідомив міський голова Олександр Гончаренко.

"Знову удар по Краматорську. Сидіть в укриттях!", - коротко повідомив мер.

Голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Телеграм повідомляє, що по Краматорську "росіяни завдали ще двох ракетних ударів".

"Краматорськ знову здригнувся від вибухів - росіяни завдали ще двох ракетних ударів. Знову - по центру міста, по житловій забудові. За попередньою інформацією, є поранені серед цивільних. Детальніше - згодом", - написав Кириленко.

Як повідомлялося, у Краматорську внаслідок ракетного удару загинуло 3 особи.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті