Рашисти завдали нового удару з РСЗВ по Часовому Яру

Часів Яр знову під вогнем російських реактивних систем залпового вогню. Про це увечері 27 січня повідомив голова Донецької обласної  військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росіяни завдали удару по житловому масиву. Горить тамтешня школа, багатоквартирні та приватні будинки. Про постраждалих інформація на даний час не надходила", - повідомив він. 

"Росіяни нещадно випалюють нашу землю вогнем. Нещадно будуть і покарані - кожен окупант знайде смерть на нашій землі", - підкреслив Кириленко.

Як повідомлялося, під час російського обстрілу Часового Яру на Донеччині загинули дві людини, ще пʼять поранені.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті