Рашисти завдали нового удару з РСЗВ по Часовому Яру

Часів Яр знову під вогнем російських реактивних систем залпового вогню. Про це увечері 27 січня повідомив голова Донецької обласної  військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росіяни завдали удару по житловому масиву. Горить тамтешня школа, багатоквартирні та приватні будинки. Про постраждалих інформація на даний час не надходила", - повідомив він. 

"Росіяни нещадно випалюють нашу землю вогнем. Нещадно будуть і покарані - кожен окупант знайде смерть на нашій землі", - підкреслив Кириленко.

Як повідомлялося, під час російського обстрілу Часового Яру на Донеччині загинули дві людини, ще пʼять поранені.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті