Рашисти завдали більше 2000 ударів по лінії фронту та населених пунктах Донеччини. Загинули 8 цивільних, 19 поранені

"Вісім загиблих і 19 поранених – наслідки масованих обстрілів Донеччини. За 30 жовтня поліція зафіксувала 2 020 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору", - повідомила 31 жовтня поліція Донецької області.

Під вогнем перебували 9 населених пунктів: міста Білозерське, Добропілля, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Миколаївка, Слов’янськ, селище Райгородок, село Пискунівка.

Руйнувань зазнали 59 цивільних об’єктів, з них 42 житлових будинки.

По Краматорську росіяни вдарили ракетою з «Іскандер-М» та двома БпЛА «Герань-2» – вбили цивільну особу, ще чотирьох поранили. Пошкоджено 2 багатоквартирних і 13 приватних будинків, цивільне авто.

Троє загиблих і троє поранених – у Слов’янську. Ворог поцілив по місту РСЗВ «Смерч» і дроном, пошкодив 11 багатоквартирних будинків, кафе, пошту, котельню, заклад освіти, три автомобілі й причеп.

У Миколаївці росія атакувала енергетичний об’єкт – загинули двоє працівників, шестеро зазнали поранень.

П’ять керованих бомб окупанти скинули на Костянтинівку – вбили двох цивільних осіб, шестеро людей травмовані. Пошкоджено 16 приватних будинків.

У Лимані пошкоджено адмінбудівлю, у Райгородку – два житлових будинки, в Пискунівці – магазин.

Внаслідок влучань БпЛА «Герань-2» у Добропілля пошкоджено багатоквартирний будинок, у Білозерському – гараж.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті